niedziela, 3 listopada 2013

Wyjazd po kolejne punkty Podmuchu. Zapowiedź meczu 3 kolejki ze Skubańcami.

Już jutro okaże się czy rywal faktycznie jest taki "super" ;>
Po krótkiej świątecznej przerwie, Podmuch Palestyny wraca do walki o ważne ligowe punkty. W ramach 3 kolejki spotkań rywalem zielono-czarnych będzie ekipa Skubańców.
Po ograniu w ubiegłym tygodniu na własnym parkiecie AKKS Husarii, apetyty kibiców i zawodników na kolejne wygrane zdecydowanie wzrosły. Są wręcz tak duże jakie ma Jakub Dudzik żeby zapełnić swój brzuszek. Wszyscy wiemy, że Trener Dudzik lubi sobie dużo i smacznie zjeść. A jak jeszcze coś na piwie czy winku upichci to mmm... cały drżę. Ale do rzeczy.
Nasi najbliżsi rywale podobnie jak Husaria, poprzedni sezon spędzili w V lidze. Mając na uwadze aktualną siłę Husarii, cenną informacją może być fakt, że w obu meczach fazy zasadniczej Husarii nie zdołali pokonać. Co więcej, nie zdobyli w tych konfrontacjach nawet seta. Drużyna ta grała jednak na tyle nierówno, że potrafiła ogrywać w I rundzie zespoły które V lige później wygrały i awansowały wyżej. I to bez straty seta. Kolejną rundę zagrali jednak na tyle przeciętnie, że grali o utrzymanie baraż ze znanymi nam doskonale Gwoźdźmi, który ostatecznie wygrali. Konkluzja może być jedna. Gsopodarze najbliższego meczu niczym drużyny Krzysia Stelmacha dobrze przygotowują się na pierwsze mecze sezonu. Potwierdza to pierwsza kolejka gdzie Skubańce pokonały gładko w dwóch setach drużynę KPR Cougar, tracąc jedynie 28 małych punktów (w drugim secie lejąc rywala do 11).
Co to oznacza dla Podmuchu? Jak zwykle nic szczególnego. Nasze asy będą zmuszone zwyczajnie wyrwać kolejny mecz. Problem leży w tym, że w przeciwieństwie do rywali, pierwsze mecze Palestyny są słabsze. To według zapewnień sztabu szkoleniowego ma ulec zmianie w tym sezonie. Pierwszy mecz z Husarią jeszcze o niczym nie świadczy, także aby potwierdzić klasę trzeba na najbliższe spotkanie spiąć dupę i napierdalać od samego początku.
Mecz odbędzie na terenie rywala już jutro, tj. poniedziałek 04.11.2013 r. na hali przy ulicy Konfederackiej 12. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00. Sektor dla pseudo kibiców przyjezdnych zostanie otwarty na pół godziny przed startem meczu. Alkohol prosimy wlewać do butelek plastikowych.
Podmuch grać, kurwa mać!

SKUBAŃCE - PODMUCH PALESTYNY (poniedziałek, 04.11.2013r., 20:00, Konfederacka 12)

Poniżej dla zainteresowanych próbka możliwości naszego rywala z meczu barażowego z Gwoźdźmi w sezonie 2012/2013.